Haber

TFF İsmail Kartal’a ceza vermedi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), F.Bahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın transferinde disiplin ihlali unsuru bulunmadığı için ceza verilmesine yer olmadığına karar verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Siltaş Yapı Pendikspor karşılaşması sonrasında basın toplantısında hakem ve diğer maç görevlileri hakkında yaptığı açıklamalar ve verdiği röportaj nedeniyle pervasızca disiplin cezasına çarptırılan Kartal’ın, forma giyemediği belirtildi. cezalandırılmış.

Yönetim kurulunun, Beşiktaş’ta teknik direktör Emre Kocadağ’a transferinde disiplin ihlali unsuru bulunmadığı gerekçesiyle ceza vermediği, taraftarlardan kaynaklanan saha olayları nedeniyle siyah-beyazlı kulübe 112 bin lira para cezası kesildiği bildirildi. .

PFDK’nın ayrıca Yukatel Adana Demirspor, Siltaş Yapı Pendikspor ve Galatasaray’a da taraftarlarının sebep olduğu saha olayları nedeniyle 112 bin lira para cezası kestiği kaydedildi.

Taraftarların yaptığı çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle sarı-kırmızılı takıma 80 bin lira para cezası kesen kurulun, Siltaş Yapı Pendikspor, Çaykur ve Siltaş Yapı Pendikspor’a karşı da aynı şekilde bazı taraftarların elektronik bilet kartlarını bloke etme kararı aldığı belirtildi. Rizespor ve Galatasaray.

gokcebeyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu