Teknoloji

GTA 6’da berbere gitmezseniz karakterinizin saçı ve sakalı tıpkı gerçekte olduğu gibi uzayacaktır.

Rockstar Games’in geçtiğimiz yıl resmi olarak duyurduğu GTA 6 için heyecanlı bekleyiş devam ederken, oyun hakkında bilgiler de gelmeye devam ediyor. Örneğin Rockstar’ın çatı şirketi Take-Two tarafından yapılan bir açıklama, oyunun 2024’te gelebileceğinin sinyallerini verdi.

Bugün oyunla ilgili bir tez daha ortaya atıldı. GTA 6 ile ilgili yaptığı paylaşımlarla tanınan “GTA 6 NEWS” isimli X (Twitter) hesabı, oyunda görebildiğimiz bir özelliği paylaştı.

GTA 6, Red Dead Redemption 2 gibi dinamik saç büyümesine sahip olabilir

Hesabın paylaşımına göre GTA 6, Rockstar’ın bir diğer bilinen oyunu Red Dead Redemption’da gördüğümüz saç uzatma özelliğine sahip olabilir. Karakterin bu özelliği saçını ve sakalını zamanla uzatsağlar.

Bu özellik, GTA 6’da berbere gitmediğimiz sürece karakterimizin saç ve sakalının uzayabileceği anlamına geliyor. Dinamik saç uzatma özelliği hakkında resmi bir bilgi olmadığını ve bunun saf bir iddia olduğunu vurgulamak adettendir. şu anda.

GTA 6 için 2 milyar dolar harcadığı söylenen Rockstar’ın böyle bir özellik getirmesi şaşırtıcı değil. Şirketin bu kadar para harcaması ve oyunu yıllarca geliştirmesi, en gerçekçi deneyim Ne sunmak istediğiniz anlamına gelir. Karakterlerin gerçek bir insan gibi saçlarını uzatmasını sağlayacak bu özelliğin oyuna daha gerçekçi bir hava katacağını söylemek yanlış olmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu